Skutočné Cowhide Kožené Kus 2.00 mm Prírodné Crazy Horse Kožené Krava Pokožky Prvá Vrstva Kože Plavidla na Pás, Peňaženky, Topánky, Taška

w9796

Nový produkt

€11.45 €9.16

Štítky: taška kožené mužov, nôž pošvy, lether kabelku, sukne blázon, recurva kože, muži ovčej kože, crazy horse kožená taška pu, mcm kožené puzdro, granblue fantasy anime, plavidlá, kožený tool.

Kožený Štvorcový (12X6in,12X12in, 12X24in, 12X36in, 12X48in, 24X24in). 100% Genuinue Hovädzej Kože Crazy-Kôň Kože Koža Čistá Hmotnosť a Veľkosť: Brown je 5,7 oz(2.0 mm Hrúbka); Tmavo Hnedá je 5.3 oz(2.0 mm Hrúbka). Použitie: Skvelé pre Umenie, Remeslá, Náradie, Prerážanie, Šitie, Rezbárstvo Vlastnosti, Hobby Dielňa. Môže Byť: Kabelky, Batohy, Postroj, Vložky, Topánky, Čiapky v pätky, Pásy a iné kožené výrobky. FUNKCIA: Štýl pre vojenské vietor. Crazy horse kožené cíti hladké, mäkké, bez vrások, a má určité vodotesný. Kožené Vlastnosti Toto kožené je druh chrome vyčinená koža, ale v porovnaní s inými chrome vyčinená koža, táto koža je tenšia, tuhšia, a pocit je ešte lepšie! Cortex využíva najmä prvá vrstva z cowhide kože, ktorá patrí do strednej a high-end kože. Kožené Vlastnosti Tlačenie epidermis bude vyrábať sfarbenie účinok. Je ľahké vyrobiť poškriabaním počas používania a vyhladenie kože na povrchu je tiež náchylný na zafarbenie.ale ako plynie čas, to bude jasnejšie a jasnejšie. Kožené Aplikácie Notebook: Urobiť rôzne notebooky, kancelárske písacie potreby tašky, aby váš život viac štýlu. Cambridge taška: Cez jemné spracovanie, výroba retro osobnosti package of Cambridge. Rôzne pošvy, Vonkajšie: Ručne vyrobený všetky druhy scabbards a outdoorové aktivity a to, čo potrebujete. Kreatívne wor: Kreatívne plavidlá rôzne kožené pracuje na tom, aby život viac emocionálne. Koža Starostlivosť Opatrenia 1. Koža je náchylná na pleseň, keď je vlhké, takže by to malo byť skladované na chladnom, suchom mieste pre dlhodobé skladovanie. 2. Prach-posedenie kože môže byť zotrieť mäkkou handričkou alebo kefou ak chcete odstrániť prach. 3. Táto koža má hladký ruku a bude tlačiť pokožky produkovať sfarbenie účinok. Tak dlho, ako si pretrite miesto sfarbenia s Noriek olej omáčka alebo krém na ruky, môžete ho obnoviť. 4. Buďte opatrní na zníženie trenia, inak to bude spôsobiť škrabance na kožený povrch. V kožiach by mali byť oddelené papier.

  • Druh: Zrno
  • vzor: Skončil
  • Použitie: Topánky
  • Hrúbka: 2 mm
  • Číslo Modelu: OPWG008
  • Materiál: krava pokožky
Nikolasbig
2020-10-31
5/5
I think it's okay. I do not know much about the skin, but the first impression is OK.
Frederic Fraichot
2020-09-18
5/5
Good leather, fast delivery. Thank you.
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Trendy.