30 Ks 3 mm Náhradný Titanium-Potiahnuté Diamond Otrepy Brúsenie Burr Bity Nastavené Pre Dremel Rotačné nástroje

w9679

Nový produkt

€6.58

Štítky: hilda rotačný nástroj bit, dremel čistý nástroj, dremel šperky nástroj, dremel kovový nástroj, rotačná brúska volfrámu, dremel nástroje full, dremel nástroje zlato, karbidu brúsne koliesko, bullnose, box dremel nástroje.

Funkcie:

Titán Potiahnutý Diamond Otrepy Najrôznejších Tvarov & Veľkosti sú: Lopta, Kužeľ, Zaoblené Fľaše, Plochý Top Valec, Zúžený & Ihla Všetky Otrepy majú 1/8" Ramienka - Kompatibilné s Väčšinou Die Brúsky alebo Rotačné Nástroje Univerzálny Set pre Mnohých Projektov s Krupice 120-150 Vysoko Odporúčané pre Jewelers, Brúsne Použitie, Záľuby, Remeslá, Remeslá, Poľnohospodárstvo, Domáce Opravy & Oveľa Viac

Špecifikácie:

Popis Produktu

Vo VNÚTRI je hrdí na to, priniesť vám tento profesionálny Set 30 Titán Potiahnutý Diamond Bodliaky, 120-150 Kamienka. Tento sortiment zahŕňa rôzne veľkosti nasledujúce tvary: Lopta

Kužeľ

Zaoblené Valca

Plochý Top Valca

Kónická

Ihla Bod

Odporúča sa používať vodu pre mazivo pri používaní týchto otrepov. Všetky otrepy v tejto sade máte 1/8" (3 mm) drieku, čo im umožňuje byť kompatibilný s väčšinou die brúsky alebo rotačných nástrojov. Keď prácu alebo projekt je kompletný, budete radi, že na miesto burr nastaviť späť do kompaktných skladovacích prípade, že umožňuje ukladať, organizovať a dopravy otrepy pre budúce použitie.

Tento majster titán potiahnutý diamond otrepy súbor umožňuje tvar, grind a dokončiť s presnosťou. Tieto bodliaky sú skvelé pre podanie sklo, keramika, dlaždice, tehly, plasty, drevo, sklo, kameň, skala karbidu, zlato, platina, striebro, kovy alebo niečo s tvrdým povrchom. Prichádzajú vysoko odporúčané pre jewelers, brúsne použitie, záľuby, remeslá, remeslá, poľnohospodárstvo, domáce opravy, a tak oveľa viac.

SE výrobky sú kvalitný tovar za veľmi prijateľné ceny. SE sa zaväzuje poskytnúť zákazníkovi najlepší zdroj pre hodnota možné na trhu. Budete si kvality, funkčnosti a užitočnosti tohto 30-Kus Titán Potiahnutý Diamond Burr Nastaviť, Kamienky 120-150 má ponúknuť.

Package Zahrnuté:

30pcs Diamond rotačné otrepy / body

10PCS Potiahnuté TITÁNOM Najrôznejších Diamantová Ihla Súbory Nastaviť Repair Tool (5*140mm) USA$ 8.99 /set

10 ks Volfrámové Ocele Karbidových Otrepy Rotačné Súbory Diamond Otrepy Nastaviť,3 MM-6 MM USA$ 16.89 /pack

  • Číslo Modelu: LK-O698
  • Druh: Brúsny Blok
  • DIY Dodávky: Kovoobrábanie
  • Veľkosť: 7CM

Súvisiace produkty

Trendy.