100ks 8 mm/10 mm Lov Prak Gule Nerezové Oceľové Guľôčky Pre Sling Shot Nerezové Oceľové Guľôčky Pre Streľbu

w957

Nový produkt

€7.81 €5.47

Štítky: jednoduché prak lov, prak, okrúhle oceľové guľové, taktické prak pohľad, aerosól pištole, oceľová guľôčka 10 mm 15 mm, hunt prak, horsebow tradičné, bob marley lev, strieľať cieľ.

(1)povrchu ocele lopta je hladký a rovný, bez zvyškového a otrepy a niekoľko drvina,oceľová guľa oddiel prijme pokročilé technológie výroby, časť je hladký a rovný, a nie je tam žiadny zvyškový otrepov.

(2)Vysoká presnosť / vysokej tvrdosti / tlaková odolnosť proti opotrebeniu

Aplikácia polia, multi-účel motory, leteckého priemyslu, občianskych, automobilový priemysel CNC obrábacie stroje, strojárenstvo.Široko používaný v high-speed low-noise ložiská, bicykle, motocykle, automobily, krytu koľajnice, univerzálny gule, batožiny, elektronickom priemysle, môže byť tiež použitý na grind iných médií.

(3)UPOZORNENIE: je zakázané používať tento produkt v každom prípade, že nie je v súlade s miestnymi, štátnymi a federálnymi zákonmi a vyhláškami.Toto nie je hračka,Deti potrebujú používať pod dohľadom dospelých.Venujte prosím pozornosť bezpečnosti.

(4)Ak máte akékoľvek otázky o tomto predmete, prosím neváhajte a kontaktujte nás, pomôžeme vám do 24 hodín na týždeň dní.

Materiál: karbónová oceľ

Veľkosť: cca 10 mm v priemere

Poznámka: farba obrázok môže mať farbu rozdiel, nájdete konkrétny produkt.

100 10 mm primárna farba oceľové guľôčky/bal.*1

1.Vzhľadom na ručné meranie a rôznych metód merania, skutočná veľkosť by mohla byť mierne odlišné.

2.Prosím potrebné pripomenúť, že vzhľadom na svetelné efekty a monitora jas/kontrast nastavenia atď., farebný tón webových stránok a fotografií skutočného položku môže byť mierne odlišné.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: SP07266A1

Súvisiace produkty

Trendy.