8 cm biela polystyrénu Kolo gule Penové loptičky Plavidlá loptu pena loptu deti diy materiál 10pcs/veľa

w9548

Nový produkt

€3.71 €3.33

Štítky: dekor veľkonočné, Daru veľkonočné, volejbalová lopta biela, prázdne vianočné gule, eggshel, rukoväť loptu biela, kohút dreva, deň gadget, vianočné hrče nad biela, loptu pom biela.

8 cm biela polystyrénu Kolo gule Penové loptičky Plavidlá loptu pena loptu deti diy materiál 10pcs/veľa

Kupujúci čítanie

Spôsob Platby

Prijímame len Viazaný,Kreditné karty,Western Union.

Prosím uhradiť do 7 dní od objednávky.

Prepravné Podmienky

Štandardná Služba je Čína príspevok letecky alebo Hong Kong post letecky.

Urýchlené Služba je Čína príspevok EMS.

Máme loď pondelok - sobota s výnimkou sviatkov. Prosím, pošlite nám e-mail PRED platby v prípade, ak si želáte zmeniť adresu doručenia.

Štandardná Služba trvá asi 18-25 pracovných dní. Vezmite prosím na vedomie, že táto služba NIE je sledovateľné.

Urýchlené Služba trvá asi 10-15 pracovných dní. Je to sledovať vo vašej krajine post office webovej stránky Alebo Čína EMS webovej stránke.

Dodacia lehota počas prázdnin (Vianoce, Čínsky Nový Rok, atď.), by mohli byť dlhšie, než je obvyklé čas. Prosím pridať ďalšie 5-10 dní ako odkladu.

Vráti Výraz

V prípade, že ste dostali chybné položky, má zákazník do 7 dní od dátumu doručenia na žiadosť o vrátenie alebo výmena za novú.

V prípade, že ste dostali nesprávnu položku, tovar musí byť vrátený v jej pôvodnom a nevyužité stave a musí byť aj v pôvodnom box a balenie.

Nepovoľujeme náhrady alebo výmeny, pretože zmenu mysle. Prečítajte si prosím všetky description poskytujeme ako sprievodca skôr než si cenovú ponuku. Pri každom kroku boli prijaté opatrenia na zabezpečenie toho, aby sme loď z správnu položku, tam bude príležitosť, keď dostanete položky, ktoré sú odlišné od popis. V takom prípade vás prosíme, aby ste nás kontaktovať hneď, tak môžeme nápravu situácie. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá hodnota vášho podnikania.

  • Príležitosti: HALLOWEEN
  • Názov Značky: COOLHOO
  • Číslo Modelu: pm456
  • vzor: Jednofarebné
  • Materiál: PA

Súvisiace produkty

Trendy.