PG VR2 svetlo radič lample kontroléra D50242

w9494

Nový produkt

€80.70

Štítky: pre leagoo m13, ovládač vozíku, ovládač pre invalidný vozík, kožušiny klobúk noriek, vr2 kábel, pút, m13 telefón, Rosalinda, výstroj vr2, AINUOSHI.

NOVÉ PG Osvetlenie ovládacieho modulu Pre elektrický vozík radič s lample systém (D50242)

Elektrický vozík regulátor osvetlenia a lample ovládací modul Špecifikácia:

Značka: S-Autom

Model: D50242(SF-PGVR2-L)

Vstupné Napätie: 24VDC

Oblek pre elektrický vozík s PG VR2 Ovládač, ovládač a lample radič

Fotografie, ktoré preukazujú:

Každý regulátor je naprogramovaný ako standerd skútrov/elektrický vozík, ak je váš skúter/elektrický vozík má špeciálny program, dátum, opýtajte sa nás pred objednávky. Akýkoľvek spor, pretože programm dátum, nie je prijať. Ak ste si program sami, nemusíte báť program.

Dôležité upozornenie:

(1) kontrolór by mal byť nahradené alebo vybavená špeciálnou elektrický inžinier a zabezpečiť 24VDC vstup a č krátke pripojenie, každá chyba operácia zlomený kontrolóra a strate záruky.

(2) Prosím, nepokúšajte sa otvoriť radič sami, alebo to bude strate záruky.

(3) Pre viac informácií o vybaviť a program, prosím informujte na PG S pohonom na webovej stránke.

(4) kontrolór nesmie obsahovať konektor na Motor, batérie atď., Ak potrebujete konektory, prosím, kontaktujte nás a je potrebné zaplatiť.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Záruka:

a) Motory, elektrické brzdy, prevodovky, box, radič, polohovacie zariadenie dodávame 8 mesiacov záruka, človekom poškodenie alebo produkty zlomený zle prevádzky, strácate nárok na záruku. Dodávame náhradné diely v záručnej doby za chybné výrobky.

b) Pneumatiky a plastových častí, ktoré dodávame bez záruky, ale akceptujeme retrun bez rozbité, ako tieto vrátiť späť podmienok.

c) Pre PG S regulátor Pohonu, dodávame E-Záručné a môžete opraviť a dostať po predaji serice v blízkosti vašej krajine. Pre podrobné, môžete navštíviť webové stránky :

Pozri follwoing web Scrin tlač

  • Položka Výška: 42
  • Umiestnenie na Vozidle: držadlo
  • Názov Značky: Bey Birdie
  • Druh Materiálu: Al
  • Špeciálne Funkcie: Radič
  • Krajina/Región Výroby: Čína
  • Položka Hmotnosť: 1.8kg
  • Výrobca Katalógové Číslo: SF-PGVR2-L
  • Položka Dĺžka: 186
  • Položka Šírka: 92

Súvisiace produkty

Trendy.