10pcs/veľa Prenosné Digitálne Pero Akvárium bazénovej Vody TDS Meter Filter Meranie Kvality Vody Čistota Tester TDS Meter 40%off

w771

Nový produkt

€26.68 €16.01

Štítky: juanjuan obchod, td, filtračný piesok, tds meter hm, bazén tester, akvárium tester, filter čerpadla bazén, es ph meter, zadarmo tds meter, elektrolýza juanjuan.

10pcs/veľa Prenosné Digitálne Pero Akvárium bazénovej Vody TDS Meter Filter Meranie Kvality Vody Čistota Tester TDS Meter 30%zľavu Na NovoBlue TDS Meter je skvelý nástroj pre domáce a profesionálne použitie na určenie ppm (parts per million), Ideálne pre rôzne profesionálne a domáce použitie, ako sú pitná voda, hydroponics, akváriá, akvakultúry, pool & hot tub, spa, umývanie auta, jedlo a nápoje, káva, kombucha, laboratórne a vedeckej, koloidné striebro, ekológia testy, laboratórne a vedeckej, a ďalšie! Čo je TDS? TDS je skratka pre Celkovej Mineralizácie, ktoré sú anorganické soli) a organické látky v kvapaline. Tento obsahuje vápnik, horčík, sodík, atď. Špecifikácie TDS rozsah: 0 - 990ppm (mg/L) Presnosť: +/- 2% Batérie: 2x LR44(Nie je súčasťou) Opatrenia ● neponárajte meter v tekutej po maximálnu ponorenie úroveň 4 cm. ● Neuchovávajte meter pri vysokej teplote alebo na priamom slnku.

  • Názov Značky: JUANJUAN
  • Číslo Modelu: 1
  • Typ Displeja: Digitálne
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • S Podsvietením Alebo Nie: No

Súvisiace produkty

Trendy.