Veselé Vianoce Elk Drevené Tlač Koľajových Pin Vianočné Dekorácie pre Domov Navidad Dekorom Vianočné Remeselné Nový Rok 2021 Príslušenstvo

w716

Nový produkt

€5.38 €3.23

Štítky: dekor veľkonočné, 3 veľkonočné dekorácie, christma, nové arriv, plavidlá dreva, nálepka na stenu, čínsky dekor, boho dekor, veľkonočné dekorácie, home decor.

Informácie o produkte:

Produkt: Vianočné Elk Fondant Plastický Koľajových Pin

Materiál: Schima superba

Veľkosť(Cca.): celkom:dĺžka 35 cm/13.78 v

Popis:

1. Vyrobené z prírodného dreva, to je lak, ktorý neobsahuje vosk-free, bezpečné a šetrné k životnému prostrediu. Pretože to je z prírodného dreva a výrobkov, textúra je odlišné a nie je tam farebný rozdiel, čiastočná drsnosť, a občas uzly sú fyzické atribúty.

2. Naše plastický koľajových pin kód môže byť použitý ako súčasť kuchyne alebo vyrezávané so suvenírmi. Poskytujú jedinečný darček pre každého, rodiny alebo príležitosti.

3. Pečenie s plastický koľajových pin môže byť veľmi zaujímavé, najmä pre deti! To má najlepší dizajn získať dobré embossment a krásne sušienky.

4. Údržba a preventívne opatrenia: Pretože produkt je vyrobený z prírodných materiálov, v extrémnych prípadoch, ako je napríklad expozície, ponorenie do vody, vysoká teplota a nízka vlhkosť vzduchu, praskanie a mildewing dôjde.

5. Po použite, prosím, osušte ho suchou handričkou a skladujte v chladnom a vetranom mieste! V suchom prostredí, pravidelne sa uplatňujú rastlinný olej na ochranu proti praskaniu.

  • Balenie: Č Darčekovej Krabičke
  • Názov Značky: TONECY
  • Súbor Typ: No
  • Číslo Modelu: PDM1093
  • Typ Veľkoobchod: No
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
Sari Mert Sari
2021-01-13
5/5
It came during (time until the new year)))). Very comfortable, I liked it. Packed perfectly, like a crystal vase). Thanks to the seller.
Crazymofo 71
2020-12-13
5/5
Looks fine. Carvings seems neat and deep enough.
Snabniko
2020-10-29
5/5
The goods are of excellent quality, packed is also wonderful. Recommend.
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Trendy.