Hmotnosť Zaťaženie Box Power Bag Vzdelávanie Šport Profesionálne Vzpierania Boxovacie Vrece Vody Taška Na Prenosný Univerzálny Aqua Taška

w602

Nový produkt

€19.43 €12.82

Štítky: výťah obuvi, aqua boxovacie vrece recenziu, boj kolónka, telocvičňa muž váhy, aqua taška, dumbbel, mačka kabelka, 3d ovládač, podpora kolónka, nafukovacie vrecia.

Hmotnosť Zaťaženie Box Power Bag Vzdelávanie Šport Profesionálne Vzpierania Boxovacie Vrece Vody Taška Na Prenosný Univerzálny Aqua Taška

Odrážky: 1、Ako Vyplniť: Naplňte vodou (pod kohútik alebo s skúmavke-uistite sa, že pin dole za to), potom push pin v HORE pozícia ak ju chcete otvoriť, na vzduchu, atašé čerpadla a začať hojdacia to-plnšie to je, ťažšie a viac stabilný, to sa stáva. Menej vody umožňuje ľahšie, ale viac nestabilná.

2、Super Tvrdý: Váži len o 2 .5 lb, keď je prázdny. Fitness vody taška sú jednoduché na dopravu a pripraviť sa na cvičenie. Fitness vodný vak s vodou sú super tvrdý fitness vrecia s pieskom, naplnený vzduchom a vodou. Ventil umožňuje veľmi jednoducho naplniť a vyprázdniť taška.

3、Viaceré Funkcie: Si to konečným prípravy pre vaše jadro, nohy, ruky. Rôzne rukoväť pozície umožňujú rozmanitosť vo vašom cvičení. Keď je plný váži až o 33 libier!

4、Prenosný a Univerzálne: Našom fitness vody taška je ideálny pre kardio, vysoká intenzita intervalového tréningu pre crossfit a všetky opympic pohyby, ako sú výťahy, hojdačky, kučery, krok-ups a riadky.

5、Tréning Vybavenie: Získať ultimate celého tela cvičenie prostredníctvom nestability. Vyzdvihnúť prílivu tank a môžete cítiť jeho nemilosrdné vlastnosti. Celá hmotnosť vody sloshing z jednej strany na druhú v reakcii na najmenší sklon. S cieľom zvýšiť ju nad hlavou, dokonca aj najmenší svaly sú aktívne v spolupráci s väčšie svaly udržať rovnováhu a silu. Z tohto dôvodu, aj 15 kilogramov vody môže pokorný vyškolení športovcov.

Popis:

Fitness a obnovy revolúcie. Prílivu nádrž je iba fitness produkt, ktorý reaguje priamo, ako sa budete pohybovať. Výťah nádrž a najmenší uhol zabezpečí, že voda padá z jednej strany na druhú. Akonáhle sa to stane, vaše svaly musia okamžite reagovať a čo je dôležitejšie: úzko spolupracujú tak, aby zostať v rovnováhe. Všetko to má za následok perfektný funkčné cvičenie, rieši problematické pohybové vzory, zabraňuje zraneniam, ak ho používate, je vlaky celé vaše telo.

Funkcie:

1. Naplňte vak s vodou, aby ste dosiahli požadovanú hmotnosť.

2. Max hmotnosť taška je o 33 libier, ale budete chcieť opustiť miestnosť na vzduchu. Čím viac vzduchu, máte v taške, čím viac nestály hmotnosť sa stane.

Špecifikácie:

Materiál: 840D TPU, vzduchotesné a nepriepustných

15 L: o 75x16x16cm /29.5x6.3x6.3inch

Balenie Zoznam:

1*Fitness Vody Taška

  • Číslo Modelu: Fitness balík
  • Druh: Iné
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty

Trendy.