JPFix Pre Samsung Galaxy A5 2016 A510 LCD Displej Dotykový Displej Digitalizátorom. Montážne Diely

w124

Nový produkt

€20.59

Štítky: pre zte a510, samsung galaxy a5 a510 lcd displej, oppo a5 a5s lcd, displej samsung s5, a510f displej, lcd samsung a530, ihone logom galaxy s3, s5 obrazovke, a510 displej, pneumatiky galaxy s3.

JPFix Pre Samsung Galaxy A5 2016 A510 LCD Displej Dotykový Displej Digitalizátorom. Montážne Diely

A, Prosím, nenechajte podpísané balík s poštára ak je poškodené balenie, a informovať nás na prvom mieste. www.dobretexty.sk bude platiť za stratu. B, musíte test obrazovku opäť pred inštaláciou. Prosím, poraďte nám, ak neviete, testovanie. Niet návratu po inštalácii. Aby nevratný!

Vitajte na JPFix Ochrany kupujúcich. Chceme, aby ste sa na obchod s dôverou a starať menej. Naše Kupujúcemu Ochranu zabezpečuje, že vaše nákupy sú pokryté v prípade, že narazíte na problém. A, Základné Kupujúcemu Ochranu zabezpečuje, dostanete položky v čase a ako je popísané vyššie. Pre niektoré krajiny, ktoré poskytujeme Rozšírené Kupujúci Ochrana so 6 monthes služba záruka pre mobilný telefón častí. A1,Záruka Vrátenia peňazí, Ak ste nedostal váš produkt alebo je výrazne odlišná popis zaručujeme, vrátime vám peniaze alebo poslať nový, záleží na vašej voľbe. ale musíte zaslať späť nám ten zlý. A2,Na Čas Dodávky Záruka chceme zabezpečiť, aby váš nákup bude včas, preto poskytujeme záruku, že produkty budú doručené do stanoveného dátumu. Ako Sa Má Základné Kupujúci Ochrana Práce? 1. Kontaktujte. Otvorená komunikácia s nami diskutovať o váš problém, alebo kontaktujte náš služby zákazníkom tím 2. Otvorený spor. Ak nemôžete prísť k mimosúdnej dohody po kontaktovať nás, jednoducho zvýšiť nárok po otvorení sporu do 15 dní od vykonania objednávky. 3. Získajte www.dobretexty.sk je zapojený. Budeme reagovať na vašu žiadosť rýchlo, avšak, ak nie ste spokojní s výsledkom, môžete viesť spor. Podmienky nákupu sú chránené:- ak tovar bol zakúpený na našej platforme. Položky, ktoré ste obdržali bolo poškodené, chybné alebo podstatne líši od položky zastúpené na stránke detailu produktu. Vaša objednávka nemal prísť nie kvôli faktory súvisiace s kupujúcim (napríklad: nesprávnu doručovaciu adresu bol poskytnutý). Zvýšite tvrdenie, po otvorení sporu. Výrobok je v našich Domácich Vrátenie peňazí. Vaše konto je v dobrom stave. Položka sa vrátil k nám z dôvodu cla (colné odbavenie/poplatky nie sú zahrnuté). B,Rozšírená Záruka, Extra Záruka. ponúkame 6 monthes záruku na väčšinu svojich výrobkov. Záruka môže byť vybrané manuálne alebo automaticky sa pridá do vášho nákupu. Ako sa Advanced Kupujúci Ochrana práce? 1. Zvýšiť svoje nároky. Môžete použiť záručný servis poskytuje www.dobretexty.sk tým, že aplikáciu. Zástupca zo záruky tím dostane späť k vám do 1-3 pracovných dní. 2. Poslať váš prístroj. Ak záručný tím prijíma žiadosti a potvrdzuje svoju spôsobilosť, budete musieť loď svojho prístroja do servisného strediska. 3. Rozlíšenie. 15 dní po tom, čo sme dostali váš prístroj bude vrátený na Termín a Podmienky - Váš nákup je chránené, ak:Ste si zakúpili Extra Záruka dĺžka záruky je jeden rok od dátumu dokončení objednávky, Váš prístroj sa náhodne poškodené Zariadenia, ktoré spĺňajú tieto podmienky, bude buď opravený alebo vymenený

 • Kompatibilný Model Samsung: Galaxy S
 • Loď: lode z shenzhen, čína
 • Displej: > 3"
 • Typ Dotykového Displeja: Kapacitný Displej
 • Kompatibilné Značky: Samsung
 • Záruka: 12 Mesiacov
 • LCD Auta: Áno
 • Rozlíšenie Displeja: 1920X1080
 • Číslo Modelu: Pre A510 A5 2016
 • Položka Stav: Nové
 • Názov Značky: JPFIX
 • Druh: LCD displej a Dotyková Obrazovka Digitalizátorom.
 • Kvalita: TFT
 • Materiál: TFT
 • QC: testovali dvakrát pred odoslaním von
Annoyingjoker
2021-01-22
3/5
Don't send it, and a refund, two weeks to get the money back.
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Trendy.