Bezdrôtové diaľkové ovládanie spínač zásuvky 220 v čerpadla elektrické svietidlá radič 3000 w vysoký výkon diaľkové ovládanie spínača

w1079

Nový produkt

€18.28 €17.19

Štítky: 3000 watt invertor, radič 3000 90, zmeniť, elektromer jednofázový, spúšť prepínač wifi, stmievač pre ventilátor, 3000w elektromotora, 3000w striedavý motor, uzávierky smart switch, klimatizácia čerpadla.

Produkty továreň bola vytvorená, bez potreby pre priame použitie zodpovedajúce.

Produkty továreň bola vytvorená, bez potreby pre priame použitie zodpovedajúce.

Vlastnosti produktu:

1> prepínanie napájania buck okruh: Spojené Štáty ENERGIE spoločnosti výrobu prepínanie napájania čip LNK304 ovládanie napájanie, na zabezpečenie kvality, stabilný a trvanlivý.

2> super-široký pracovné napätie: vhodné pre AC85V-260V napätie medzi rôznymi napätie podmienky na zabezpečenie dlhodobej stabilnej prevádzky okruhu.

3>. Super výkon: autentický Ningbo pieseň 30A relé, zabezpečiť dlhodobú stabilitu kontroly vysoký výkon zariadenia.

4> práce mode user náhodné úprava: používateľ môže skákať spp na úpravu samostatne zámku, západka, bod pohybuje práce.

5 & gt;. Učenie kód: môže akákoľvek štúdia kód s rovnakou frekvenciou diaľkové ovládanie (pomocou diaľkového ovládania stratil aj nemusíte báť, priamo kúpiť diaľkové vzdelávanie kliknite na tlačidlo OK, nie meniť celý, čo výrazne šetrí náklady pre užívateľa).

Zavedenie nového výrobku:

Diaľkové ovládanie prijímač rady, ktoré sa vzťahujú na anti-theft alarm, diaľkové ovládanie, elektrické okná a dvere, ovládací signál, priemyselné riadiace, zdvíhacie zariadenia, elektrické ovládanie okruhu. Je veľmi vhodný pre priame ovládanie rôznych typov zaťaženia; produktu pomocou bezdrôtová technológia kódovania, č smerovanie, prepínanie bez rušenia. 220V diaľkové ovládanie spínač prvok obvodu materiálov je farbivá na drevo, dosky plošných spojov pomocou vysoko kvalitné obojstranné PCB, časti silu Spojených Štátov dovážané LNK304PN profesionálnej úrovni prepínač power management chip, stabilný výkon a nízka spotreba, výkon je oveľa vyšší, než je na trhu bežne používané lacné odpor kapacita step-down okruhu, poistenie a citlivé na tlak odolnosť doska z účinnú ochranu, výrazne zlepšuje životnosť kompletná sada diaľkového ovládania spínača. Kupujúci môže porovnávať po nákupe.

Prijímanie dosky môžu mať 30A maximálny prúd, ktorý môže priamo riadiť AC zaťaženie, a relé má súbor normálne otvorený kontakt bodov. S cieľom predĺžiť životnosť prijímanie doska, odporúča sa, aby kontrola moci v 4000W (odporová záťaž); 3000W (indukčná záťaž); 3000W (motor load) takto.

Základný parameter:

Model výrobku: SU-220V-1D

Prevádzkové napätie: AC85V ~ 260V (podporné napätie 110V práce)

Prevádzkové frekvencie: 315MHZ

Kontakt kapacita: ≤ 30A/250VAC; 30A/30VDC

Príjem citlivosť: -105dB; >

Diaľkové ovládanie vzdialenosť: 200 m (otvorený priestor bez rušenia) táto vzdialenosť je otvorený priestor bez rušenia teoretická vzdialenosť,

V prevádzke bude znížená podľa rôznych environmentálnych rušenie a oblasť. Všeobecne menovitá vzdialenosť asi 10%-50%.

Ovládanie kanálov: 1 kanál výstupného napätia (alebo normálne otvorený kontakt).

Kódovanie typ: typ vzdelávania.

Prevádzka: možno nastaviť skok, nie krátke (M) non západku typ (bod), krátke (T 0) pre samostatne zamykanie, krátke (L a 0) pre spriahnuté typ; predvolené produkt poštovného pre spriahnuté.

Popis metódy vzdelávania:

Produkty továreň bola vytvorená, bez potreby pre priame použitie zodpovedajúce.

(1) spriahnuté metódy vzdelávania: zvyčajne tlačidlo ak chcete otvoriť inú tlačidlo s názvom vypnuté pre spriahnuté; po moci je zapnutý dlho, podľa učenia sa prepnúť 1-3 sekúnd osvetlenie, blesk a unclip a v tom čase, to prijímanie platňu do učenia štátu, stlačte tlačidlo na diaľkovom ovládači tlačidlo emisií signál potom počul kliknutím relé na akustický indikátor ide o naznačujú, že kľúčom k úspechu v učení sa, a potom kliknite na tlačidlo učiť sa prepnúť 1-3 sekundy svieti, flash a uvoľnite, v tejto dobe stlačte tlačidlo diaľkového ovládača tlačidlo emisií signály v tomto čase počuť zvuk kliknutia relé uvedením lampa zhasne povedal, že kľúčom k úspechu v učení.

(2) self-locking metódy vzdelávania: zvyčajne s tlačidlo kontroly, podľa otvorený, opäť podľa uzavretej povedal self-locking; po moci je zapnutý dlho, podľa učenia sa prepnúť 1-3 sekúnd osvetlenie, blesk a unclip. V tomto bode, povedal prijímač dosku do učenia štátu, stlačte tlačidlo diaľkového ovládania zadajte emisií signály v tomto čase počuť zvuk kliknutia relé kontrolka povedal úspechu učenia.

(3) presun vyučovacie metódy: zvyčajne použiť tlačidlo kontroly, podľa diaľkové ovládanie tlačidlo na funkciu, uvoľnite diaľkové ovládanie tlačidlo nefunkčné povedal bod; po moci je zapnutý dlho, podľa učenia sa prepnúť 1-3 sekúnd osvetlenie, blesk a unclip a v tom čase, to prijímanie platňu do učenia štátu, podľa diaĺkového ovládania emisií signál počul v tomto čase karbazolu relé na akustický indikátor ide o naznačujú, že úspech v učení.

Jasné kód metóda: po zapnutí napájania, podľa učenia sa prepnúť 5-8 sekúnd kontrolka prvý flash, a potom spomaliť 3 krát po indikátory uvedené Jasné kód úspech.

Prijímanie doska veľkosť: 72*49.8*26.5 mm, vonkajší obal veľkosť: 92*55*30 mm , Diaľkové ovládanie veľkosť: 58*38*13mm.

Dieťa práce patrí verejnosti, nie je ako počítač, TV, ako Seiko dobré robiť, pretože cena je umiestnený v prednej časti, je veľmi vysoká, na prácu požiadavky zákazníkov kúpiť si prosím starostlivo zvážte, skôr, aby sa predišlo zbytočným sporom.

  • Druh: Klimatizácia Časti

Súvisiace produkty

Trendy.