2019 Nastaviteľné Mikrovlákna Náradie Štetec Rozšíriť Úsek Toaletný klimatizácia Domácnosti Príslušenstvo na Čistenie Nábytku

w103

Nový produkt

€5.34 €3.74

Štítky: renault duster, kefa denman, dupont náplň pera, automatické mikrovlákna duster, jednorazové kefa mikrovlákna, spálňa furnitur, elektrické spin duster, dacia dokker, zložiť lopatu, prach kefa metly.

Čistenie je menej upratovania s našimi Mikrovlákna Strane Duster. Funkcie flexibilná hlava s dlhým, nadýchané vlákna, ktoré sa dostanú do zákutia a odstrániť prach z objekty s ľahký dotyk. Efektívne zachytenie potenciál prachu za zlomok času, udržať čistotu vášho domova a alergénov-zadarmo ! Hlavné Funkcie Ohybné a Dôkladne Vyčistiť

Ohybné Mikrovlákna Duster je ohybný až 90-stupeň pomôže ľahko čistí ťažko prístupných oblastí, prachu okolo rohov a zložité škvrny, ktoré vám pomôžu vyčistite dôkladne. To je najlepší pomocník pre domáce práce.

Super Elektrostatické Adsorpcie

Tieto bezprašnou Prachovky prijať mikrovlákna a mäkkého materiálu, ktoré má silné elektrostatické adsorpčné kapacity prašnom prostredí, ktorý vám pomôže vyčistiť prašnom na objekty povrch, ľahko a rýchlo, aby váš dom a nábytok úplne nové.

Flexibilné Prachu Kolektor Môže Robiť Všetku Prácu

Či už je to za televízia, pod gauč, na hornej časti skrine, na vrchole stropný ventilátor, nože, medzi zariadením, alebo vo vašom aute, mikrovlákna toaletný môžete bez námahy dosiahnuť na všetky tieto náročné, ťažké získať, skryté oblasti okolo vás.

Žiadne Škrabance Žiadny Neporiadok

Dlhé a nadýchané mikrovlákno pramene zachytávajú prach bez zanechania akýchkoľvek škrabancov alebo značiek na povrchy, plné krytie a ochranu načechraný mikrovlákno sa zabránilo poškriabaniu povrchu z hornej časti duster.

Prirodzene Priťahuje Prach a Nečistoty

Pri čistení, máme strach, prachu, nie je len nepríjemné, ale aj dusenie, vlasy a rohy sú ťažšie sa čistí, s našimi prachu duster, je to pohodlnejšie čistenie každom rohu, no viac unavený, čistiace práce, takže je to niekedy jednoduchšie. Špecifikácie Materiál Mikrovlákno+Phyllostachys Pubescens Použitie na Odstránenie Prachu / Čistenie Celková Dĺžka 51 CM Toaletný Dĺžka 29 CM Hmotnosť Výrobku 125G Obsah balenia: 1 × Mikrovlákna Ručné Toaletný Poznámka môžete ho použiť na mokré alebo suché. Vzhľadom na ručné merania, nechajte mierne meranie odchýlky. Vzhľadom k rôznym displej a svetelné efekty, skutočná farba položky môžu byť mierne odlišné od farby zobrazené na obrázku.

  • Celková Dĺžka: 51 CM
  • Toaletný Hlavu Materiál: Non-tkané Vlákno
  • Hmotnosť Výrobku: 125g
  • Toaletný Dĺžka: 29 cm
  • Číslo Modelu: Elektrostatické Adsorpcie Mikrovlákna Ruky Toaletný
  • Materiál: Mikrovláknovú+Phyllostachys Pubescens
  • Použitie: Na Odstránenie Prachu / Čistenie
  • Toaletný Tvar Hlavy: Elipsa

Súvisiace produkty

Trendy.